Львівські перевізники попри заборону відновили більшість міжміських перевезень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Через збільшення нових к-інфікованих влада Львівщини не послаблює поки карантин в області до 19 червня. Перевізники міжміських маршрутів напередодні влаштували акцію протесту під Львівською ОДА з вимогою відновити міжміські перевезення. Потім, припинивши протести, оголосили про самовільне відновлення рейсів 16 червня.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

Він опублікував світлини, на яких міститься графік і маршрут міжміських пасажирських сполучень. А також вказано, що з 15 – 16 червня перевізники відновлюють обслуговування.

Як повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка в коментарі ZAXID.NET з 15 – 16 червня заплановано випустити на маршрути близько 60% автобусів від загальної кількості. Перевізники самовільно ухвалили рішення, оскільки обласна комісія ТЕБ і НС не дослухалася до їхніх вимог і не дозволила офіційно відновити роботу.

За його словами, перевізники наразі укладають договори з підприємствами у районах, селах та селищах, а також з місцевою владою, щоб працювати легально на основі цього документу. До того ж перевізники обіцяють дотримуватися всіх вимог МОЗ і не планують збільшувати тарифи.

Коментар Львівської ОДА

Однак заступник голови ЛОДА Тарас Грень у коментарі ZAXID.NET наголосив, що Львівська обласна держадміністрація не ухвалювала жодних рішень про відновлення пасажирських перевезень.

І додав, що ЛОДА буде звертатися в контролюючі органи з проханням відреагувати на цю ситуацію.

Як поліція реагуватиме на порушення перевізників

Натомість патрульна поліція порушників карантину вже відслідковує та штрафує.

«Якщо інспектори будуть виявляти такі несанкціоновані перевезення, то патрульні будуть зупиняти даний транспортний засіб і на місці оформляти правопорушення. Тобто порушення карантину. Відповідно патрульні будуть складати адмінматеріали», – пояснив командир батальйону патрульної поліції Львівщини Юрій Лещишин.

Якщо вдається одразу на місці оформити правопорушення, тобто, порушення карантину, то патрульні складатимуть адмінматеріали. В іншому випадку – поліція збиратиме докази, формуватиме матеріал, і потім передасть справу у відділ безпеки дорожнього руху. Він виїжджатиме на відповідні АТП і підприємства, і буде складати на посадових осіб адмінматеріали.

Юрій Лещинин повідомив, що 16 червня поліція вже зафіксувала 2 відповідних порушення. І зазначив, що ці транспортні засоби належать приватним перевізникам, які ще 15 червня заявили, що відновлюють міжміські перевезення.

Поліцейський також наголосив, що штраф за порушення карантину передбачає від 17 тисяч гривень на водія.