Вівторок, 28 Травня

Львівські митники вилучили дві елітні автівки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На митну територію України було ввезено легкові автомобілі «BMW X1 sDrive20d» та «MERCEDES BENZ C 220 BLUETEC», обидва 2015 року випуску. Про це повідомляє прес-служба ДФС Львівщини.

Для митного оформлення в режимі «Імпорт» було подано електронні митні декларації, згідно з якими їх імпортували з Німеччини. Одержувач BMW вартістю 8700 EUR є мешканець Львова, а MERCEDES-BENZ вартістю 8350 EUR – мешканець Тернопільщини.

Mercedes-Benz C 220 BlueTEC

Mercedes-Benz C 220 BlueTEC

Вартість цих авто викликала сумнів у працівників митниці. У митні органи Німеччини було надіслано запити. У відповіді було вказано, що вартість транспортного засобу марки «BMW» моделі X1 sDrive20d – 11 975 Євро, а «MERCEDES-BENZ» – 16638,65 Євро. Також зазначено інших відправників, ніж зазначено в митних деклараціях.

«BMW» моделі X1 sDrive20d

«BMW» моделі X1 sDrive20d

Так, громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості товару.

Зазначені дії містять ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Автомобілі вилучено. Справи для розгляду скерують до суду.