Понеділок, 26 Лютого

Львівські ярмарки повноцінно працюватимуть лише при дотриманні певних вимог

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Районні комісії вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому за певних вимог. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

У повідомленні йдеться, що районні комісії, які працювали на виконання вимог міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо обстеження будиночків на різдвяному ярмарку щодо стану протипожежної безпеки, вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому при неухильному дотриманні ряду вимог:

  • Щоденно, перед початком роботи різдвяного ярмарку, проводити огляд кожного об’єкту У випадку виявлення порушень, не допускати відкриття об’єкту торгівлі до моменту їх усунення
  • Забезпечення наявності на робочому місці медичних карток та документів щодо проходження гігієнічного навчання. Забезпечення наявності сертифікатів якості продуктів харчування, пакувального матеріалу та товарно-транспортних накладних. Кожному підприємцю, який реалізову харчову продукцію, закупити дезінфікуючі засоби для рук із відповідними сертифікатами якості. Забезпечення дотримання температурного режиму та захисту від забруднення на усіх стадіях виробництва та обігу харчових продуктів. Утримання в чистоті та належному стані потужності.
  • Дотримуватись вимог «Правил благоустрою м. Львова», затверджених ухвалою ЛМР № 376 від 21.04.2011 року в частині належного утримання та прибирання території, прилеглої до дерев’яних будиночків.

Нагадаємо, на виконання доручення міської комісії з питань ТЕБ та НС, у Галицькому та Сихівському районах працювали районні комісії, які провели обстеження будиночків на різдвяному ярмарку щодо стану протипожежної безпеки.

Комісія у Галицькому районі провела обстеження 82 дерев’яних будиночків на пл. Ринок та 108 на пр. Свободи щодо дотримання правил протипожежної безпеки, наявність газового устаткування, електричних обігріваючих пристроїв. Комісією у Сихівському районі обстежено 11 дерев’яних будиночків.

Зазначається, що проведеним обстеженням не зафіксовано наявність газових балонів у дерев’яних будиночках різдвяного ярмарку.