Львівські автолюбителі створили з «Москвича» спорткар

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Майстри львівської станції технічного обслуговування Lev Garage зробили Турбо Купе зі звичайного Москвича-2140 1982 року випуску.

Турбо Купе презентували у травні цього року на Всеукраїнській ярмарці ретро техніки у Львові, а у вересні — на найбільшому технічному фестивалі Old Car Land 2018 у Києві.

Відтак, майсти повністю переробили кузов. Передні двері подовжили, задні взагалі прибрали. Дах в задній частині занизили. До ходової внесли вагомі зміни — встановили інші амортизатори і стабілізатор. Задній провідний міст з підвіскою перекочував з Mercedes-Benz W124. З’явилося 18-дюймове “взуття” на ефектних дисках, повідомляє АвтоЦентр.

Зокрема, суперкар може похвалитися 1,5-літровим 16-клапанником від ВАЗ-2110. Тут встановлена “тойотівська” турбіна з тиском 0,8 бар. Інтеркулер — від BMW. Коробка передач змонтована 4-ступінчаста механічна від ВАЗ-2101.

За словами творців, суперкар Турбо Купе вільно розганяється до 160 кілометрів на годину. Машина експлуатується кожного дня і якщо комусь дуже сподобається, може бути продана.

І таке

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР