Львівське підприємство оголосило про пошук відразу 6 тисяч швачок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівське швейна фабрика «Сежетекс-Юа» отримало велике замовлення від уряду Франції на виготовлення одноразових медичних халатів. Компанія отримала замовлення із Франції на пошиття 100 млн медичних халатів, тому фабрика потребує понад 6 тисяч працівників для виконання роботи.

Компанія має пошити 100 млн одиниць спецодягу для французьких медиків та шукає підрядників по всій Україні, які допомогли б виконати це велике замовлення.

Як повідомляє пресслужба ЛОДА, львівська компанія з іноземним інвестиціями ТзОВ «Сежетекс-ЮА» працює на ринку Львівщини впродовж 16 років та спеціалізується на виробництві робочого одягу для хімічної, автомобільної, фармацевтичної, харчової промисловості, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Фірма отримала велике замовлення від уряду Франції на пошиття 100 млн одноразових медичних халатів.

Як повідомила її директорка Оксана Гальо, щоб виконати замовлення вони потребують понад 6 тис. людей, тому компанія звернулась до Львівської ОДА з проханням посприяти у залученні підрядників.

«Це дуже гарні можливості для подальшої співпраці з урядом Франції. Ми розуміємо, що є брак досвіду в цій галузі у підприємств області, але це гарна можливість для виробництв, які через карантин, не працюють на повну потугу. Важливо нині показати нашу спроможність до таких обсягів виробництва», – процитувала прес-служба ЛОДА Оксану Гальо.

«Реалізацію цього проекту ми розглядаємо, в тому числі, як іміджеву складову. Важливо показати Європейському Союзу та Франції зокрема, що ми надійні партнери. Тому прикладемо максимум зусиль для допомоги вам», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Згідно з даними системи YouControl, товариство з обмеженою відповідальністю «Сежетекс-Юа» зареєстроване у Львові та є структурним підрозділом французької компанії Segetex-EIF, яка також виготовляє спецодяг, прилади та витратні матеріали для медицини, косметології, промисловості та інших галузей.

Як повідомив в коментарі ZAXID.NET т.в.о. директора департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда, материнська компанія Segetex у Франції виграла урядовий тендер на пошиття 100 млн. одноразових медичних халатів. Французьке підприємство має виробничі потужності в Китаї та Україні, але через епідемічні проблеми у східній країні керівництво вирішило, що вони працюватимуть саме з українською «дочкою».

«Виробництво в Україні для них цікаве з погляду логістики, а також через те, що концентрація підприємств легкої промисловості на Львівщині є великою і вони виграють в якості. З іншого боку, потужності дочірньої компанії не були готові до так званого масового пошиття, тому нині вони шукають субпідрядників. За ситуації, що склалася, зокрема скорочення виробничих потужностей, для українських підприємств галузі це є шанс забезпечити людей роботою та гарантувати заробітну плату», – зазначив Степан Куйбіда.

Наразі відомо, що виготовлення продукції відбуватиметься за давальницькою схемою – головна компанія постачатиме усі складові частини та сировину, а в Україні з цього вже шитимуть готові вироби, які потім відправлятимуть у Францію. Нині компанія вже уклала 85 підрядних угод, але цього замало для такого обсягу медичного одягу.

«В Україні бракує великих фабрик, де працювали б 500-1500 тис. швачок. Це дозволило б зекономити час на виконання замовлення. Тому нині шукаємо підприємства з кількістю працівників від 50-ти людей по всій території країни. Терміни виконання були до 30 вересня, але я бачу, що ми не встигаємо через відсутність великих фабрик для масового пошиття. Тому намагатимемось впоратися до кінця року, хоча часові межі дуже обмежені, оскільки це [пандемія] триває», – розповіла Оксана Гальо.

Щодо оплати, то «Сежетекс-Юа» домовлятиметься із кожним підрядником окремо. Водночас компанія не розголошує, скільки саме заплатять французькі замовники за 100 млн халатів, посилаючись на конфіденційність інформації.

Для пропозицій до співпраці – контактна особа компанії, директор Оксана Гальо +380677735437.