Понеділок, 20 Вересня

Львівське АТП-1 змінить маршрути автобусів №5А та №47А

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 12 січня зміняться автобусні маршрути № 5А та № 47А Львівського комунального АТП-1. Про це в п’ятницю, 4 січня, розповів директор АТП-1 Орест Хамула, інформує Zaxid.net.

«Автобус № 47А курсуватиме з проспекту Червоної Калини до площі Різні. Натомість маршрут № 5А буде продовжений до станції Підзамче. На маршруті № 5А додамо дві машини»,­ – розповів він.

Зауважимо, що автобус №47А курсував до станції Підзамче з 12 листопада. Таким чином у місті намагалися покращити транспортне сполучення до Підзамче.

Крім цього, через низький пасажиропотік експериментальний маршрут до Рясного буде змінений. Як повідомляється, маршрут, який впродовж трьох місяців курсував з площі Кропивницького до Рясного, був заповнений менше, ніж на 40%, і показав свою економічну недоцільність.

«Щоб забезпечити транспортне сполучення Рясного з приміським вокзалом, ми готові змінити експериментальний маршрут і пустити його за маршрутом № 49 через церкву святої Анни та вул. Шевченка згідно з паспортом маршруту», – розповів Орест Хамула.

Запуск автобусів за маршрутом № 49 запланований на 19 січня.

Також із 12 січня випустить нові 12-метрові автобуси на маршрут №9, який курсує від вул. Максимовича через центр Львова до села Муроване. Про це повідомив директор ЛК АТП-1 Орест Хамула.

За словами Хамули, великі автобуси курсуватимуть за маршрутом №9 згідно з паспортом маршруту.

У той же час автобуси середнього класу Ataman, які вивільняться з маршруту №9 , АТП-1 планує запустити на маршрут №19.

Зазначимо, що маршрут №19 курсує з проспекту Червоної Калини через вул. Пасічну, Богданівську, Богдана Хмельницького на вулицю Щурата.

Share.