Субота, 25 Березня

Львівська опера та філармонія транслюватимуть свої шедеври протягом 3 днів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У перші дні травня Львівська Національна Опера та Львівська національна філармонія проведуть онлайн трансляцію своїх вистав та концертів. Відеотрансляції будуть вестись на офіційному YouTube-каналі та Facebook.

Онлайн розклад Оперного театру:

  • 1 травня, п’ятниця о 19:00 – опера «Мадам Баттефляй» Дж. Пуччіні (дуже чуттєва, особиста драма японської дівчини та її нерозділеного кохання до американського офіцера. Триватиме 2 год., виконується італійською мовою),
  • 2 травня, субота о 12:00 – опера «Любовний напій» Ґ. Доніцетті (весела історія про чарівні властивості любовного еліксиру, а насправді – про силу кохання. Тривалість 2 год., виконується італійською мовою),
  • 2 травня, субота о 19:00 – опера «Лоенґрін» Р. Ваґнера (міф про Лоенґріна-спасителя є фантазією, свободою думок людей, які обмежені у своїх діях у замкненому просторі чи суспільстві. Триває 3 год. 5 хв., виконується німецькою мовою)
  • 3 травня, неділя о 12:00 – опера «Любовний напій» Ґ. Доніцетті;
  • 3 травня, неділя о 19:00 – опера «Мадам Баттефляй» Дж. Пуччіні.

Подивитись оперні шедеври можна на YouTube-каналі Львівської Національної опери. У театрі зазначають, що на прохання поціновувачів, відео будуть доступними ще 12 годин після трансляції.

Онлайн розклад Львівської філармоній:

Упродовж вихідних 1−3 травня у форматі аудіотрансляції можна буде прослухати архівні записи композицій та подій за участі музикантів і колективів філармонії.

  • 1 і 3 травня (п’ятниця і неділя), о 18.00 та 19.30 відбудуться трансляції проєктів сучасної музики: концерту-відкриття Міжнародного фестивалю «Контрасти» та вечір експериментальної електроніки. Записи транслюватимуться на вулицю Чайковського, а усі охочі матимуть можливість паралельно послухати їх на офіційній сторінці Львівської національної філармонії у Facebook.
  • 2 травня (субота) о 17.30 оркестр INSO-Львів представить запис події «Lars Danielsson Group Liberetto» із Leopolis Jazz Fest 2018. Трансляція відбудеться на офіційній сторінці INSO-Lviv у Facebook. Також відбудеться спілкування наживо із спеціальними гостями, учасниками концерту, серед яких Ларс Даніельссон, Артем Менделенко, Лаура Марті, Ярослав Шемет. До спілкування ще долучиться Олексій Коган.