Середа, 28 Лютого

Львівська обласна рада хоче виставити на приватизацію приміщення 6 лікарень Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найближчим часом Львівська обласна рада розгляне на своїй сесії питання про внесення на приватизацію шести будівель на територіях лікарень міста Львова та області, таким чином доповнивши список об’єктів, які підпадають під приватизацію. Проєкт рішення розмістили на сайті обларди. Про це передає Zaxid.net.

До списку на приватизацію запропоновано внести дві будівлі (площею понад 800 кв.м.) на території Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, будівлю центральної районної аптеки у Пустомитах (440 кв.м.).

Окрім цього на приватизацію пропонується винести 3 будівлі Львівської обласної клінічної лікарні, які вже пропонували виставити на приватизацію у минулі роки, але сесія не підтримала рішення. Серед них: центральний рентгенрадіо-фізкабінет (390 кв.м.), столярну майстерню (236 кв.м.) та оранжерею (250 кв.м.).

Ініціатор проекту рішення, перший заступник голови Львівської облради Богдан Гагалюк заявив журналістам Захід.нет, що перелічені приміщення та будівлі знаходяться у незадовільному стані. Будучи розміщеними на території лікарень, вони не використовуються та не експлуатуються по потребах у медичних цілях.

Винесення даних об’єктів на приватизацію, за його словами, допоможе наповнити бюджет розвитку Львівщини. На цей рік заплановані надходження від приватизації становлять 150 млн гривень.

Однак цю пропозицію не підтримують опозиціонери до теперішньої коаліції в обласній раді депутати.

Парасковія Дворянин (від «Самопоміч») розкритикувала ініціативу щодо продажу лікарняних приміщень цинічними. Вона переконана, що ці дії не є далекоглядними, і що керівництво не дивиться на перспективу розвитку області в медичній галузі.

Олег Панькевич («Свобода») думає, що спочатку треба збудувати нові медичні об’єкти, а потім продавати старі. Він вважає, що зазвичай виручені кошти з продажу є настільки малими, що встигають розтринькатись.