П’ятниця, 30 Вересня

Львівська обласна клінічна лікарня змінила реєстрацію зі Львова на Великий Любінь

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська обласна клінічна лікарня «переїхала» з центру області в містечко Великий Любінь, Городоцького району. Про це повідомив 26 червня головний лікар ЛОКЛ Михайло Гичка у Facebook, інформує Zaxid.net.

На його думку, за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у бюджет Великого Любеня вдасться відремонтувати тамтешню лікарню. За даними бізнес-пошукової системи YouControl, перереєстрація обласної лікарні на юридичну адресу у селищі міського типу з населенням менше 5 тис. мешканців уже відбулась.

Михайло Гичка стверджує, що рішення про зміну юридичної адреси лікарні прийняли ще рік тому, щоб врятувати Великолюбінську лікарню від закриття та отримати кошти на ремонт місцевого відділення медичного закладу. Після зміни прописки лікарні податок з доходів фізичних осіб з усіх лікарів і співробітників ЛОКЛ надходитиме у місцевий бюджет Великого Любеня. Натомість міський бюджет Львова ці кошти втратить.

«Приміщення, де має бути нове відділення в жахливому стані і потребує капітального ремонту, а на це потрібно велике фінансування. При зміні юридичної адреси ЛОКЛ, ПДФО надходитиме до селищного бюджету і Великолюбінська селищна рада гарантує, що 50% від отриманого податку скеровуватиме на ремонт та придбання матеріально-технічної бази реабілітаційного відділення», – запевнив Михайло Гичка.

Сьогодні подали документи на зміну реєстрації Львівської обласної клінічної лікарні. Офіційна прописка медзакладу тепер…

Gepostet von Михайло Гичка am Mittwoch, 26. Juni 2019

Михайло Гичка також опублікував звернення народного депутата Ярослава Дубневича щодо зміни юридичної адреси ЛОКЛ, а також наказ про зміну місцезнаходження лікарні виконувача обов’язків управління майном спільної власності Львівської обласної ради Віктора Кусого. Переїзд Львівської обласної клінічної лікарні у Великий Любінь також позитивно оцінив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Володимир Гірняк та Ярослав Дубневич балотуються до Верховної Ради по мажоритарному округу №120, де розташований і Великий Любінь.

Share.