Понеділок, 15 Серпня

Львівська мерія отримала від перевізників листа з новими тарифами

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська міська рада вже відреагувала на лист. Підвищити ціни без згоди громадськості не можуть.

Про це повідомляє Львівська Газета.

“Місто не готове підвищити тариф. На рахунок цього питання будуть проводити громадські слухання та консультації…і відштовхуючись від результату будуть приймати рішення”, – зазначив начальник управління транспорту Олег Партика.

Але перевізники Львова стоять на своєму – ціну проїзду потрібно підняти до 9-ти гривень. Якщо тариф не підтримають – лякають скороченням графіку роботи автобусів, заявив голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка:

«Автобуси будуть зупинятися, не будуть працювати у вихідні дні і у вечірній час»

Ті львів’яни, які не погоджуються з вимогами перевізників, можуть вплинути на вартість квитка за проїзд:

«Люди мають можливість залишати скарги, підписати петиції та відвідувати громадські слухання…варіантів впливу у людей є купа», – каже голова громадської ради Львова Святослав Товстига

Якщо ціну таки підвищать опитані нами мешканці протестуватимуть по-різному. Хтось ходитиме пішки, а хтось і до перекриття доріг готовий.

«Якщо будуть протестувати – я теж буду. Будемо поправляти здоров’я і ходити пішки, бо навіть немає за що 5 гривень дати». – обурюється львів’янка пані Леся.

Приватні перевізники Львова випускають на 30-40% менше транспорту, ніж передбачено договорами. Про це свідчать дані моніторингу проведеного ГО “За якісний транспорт”.

Як повідомили в ГО “За якісний транспорт”, у Львові терміном на п’ять років було підписано нові договори з переможцями конкурсу на перевезення.

Таким чином почали діяти нові умови, згідно яких, організатор має право прийняти рішення про одностороннє дострокове розірвання договору, якщо протягом трьох днів за місяць перевізник не виділяє планової кількості транспортних засобів у кількості нижче 80%.

ГО “За якісний транспорт” подала дані моніторингу щодо кількості транспортних засобі, які курсували на маршрутах 6 листопада.

Однією з причин можливого подорожчання перевізники називають вартість пального та його процент у нинішньому тарифі за проїзд.

Проїзд у маршрутках у Львові востаннє дорожчав минулого року. Тоді його підвищили з 4 до 5 гривень, а в електротранспорті – з 2 до 3 гривень. А з квітня цього року ціну на проїзд у трамваях та тролейбусах підняли до 5 гривень.

Share.