Неділя, 25 Вересня

Львівська ІТ-компанія передала два апарати ШВЛ медикам

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Компанія SoftServe і її корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» передали першу медичну допомогу для боротьби з коронавірусам медзакладам Львова. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Компанія закупила два апарати штучної вентиляції легень для потреб Львівської обласної інфекційної лікарні та Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

«Ці дві медичні установи визначені як такі, що працюватимуть з хворими на коронавірус в межах міста та області, тож їхні потреби визначили як пріоритетні. Наразі в Україні досить складно придбати необхідне медичне обладнання, але ми ведемо перемовини з низкою іноземних постачальників медичної техніки та медикаментів для оперативної їх доставки в Україну», – каже Тарас Вервега, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, голова БФ «Відкриті очі».

Львівська обласна інфекційна лікарня є однією із медустанов, які готуються приймати хворих на коронавірус. Наразі лікарня готова прийняти близько 400 пацієнтів, 10 з них — на штучну вентиляцію легень. Один апарат ШВЛ може врятувати одного пацієнта з респіраторними проблемами, тому потреба у такому обладнанні — найбільш пріоритетна.

Додатково до фінансових ресурсів, виділених компанією SoftServe, сьогодні Благодійний Фонд «Відкриті очі» оголосив про старт збору коштів для допомоги медичним установам у боротьбі з коронавірусом. Долучитися до підтримки проекту можуть усі охочі.

Share.