Понеділок, 15 Квітня

Львів’янин зареєстрував петицію із вимогою відновити тролейбусну зупинку на пл. Міцкевича

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський активіст та громадський діяч Юрій Тер-Арутюнян закликає львів’ян підтримати петицію щодо створення/відновлення тролейбусної зупинки на площі Міцкевича у Львові.

20 лютого відповідна пропозиція з’явилась на Facebook-сторінці ГО “Зручне місто”, інформує 032.ua.

На його думку, це б розв’язало одразу кілька проблем.

По-перше, реалізація цього проєкту покращить транспортне сполучення в центральній частині міста та збільшить привабливість та прибутковість тролейбусного маршруту №33.

По-друге, це дозволить пасажирам робити пересадки на тролейбус з трамваїв №8 та №3 (Сихів та вул. Княгині Ольги), оскільки відстань між кінцевими зупинками скоротиться до 300 метрів, а також з автобусів, що мають кінцеву на пл. Галицькій.

По-третє, після перенесення кінцевої зупинки маршруту №33 з площі Підкови на просп. Свободи, посадковий майданчик став дуже незручним, тролейбуси мають недостатньо місця на зупинці.

Також через відстань контактної мережі до зупинки не можуть зупинятись впритул до бордюру, що не дає змогу маломобільним категоріям громадян здійснювати посадку в салон низькопідлогового транспорту. Нова зупинка розв’яже і цю проблему.

В разі успішної реалізації є сенс одразу передбачити можливість подальшого продовження тролейбусної лінії до пл. Петрушевича.

Ініціативна група вже надіслала у міську раду офіційне звернення. Щоб втілити цей план у реальність, потрібно облаштувати контактну мережу для тролейбусної лінії, а також збудувати платформу для зупинки за всіма стандартами.

“Прямо карколомних змін не потрібно, але реконструкція частини площі, будівництво платформи, облаштування до неї нових переходів, опори і контактна мережа – це все зробити доведеться”, – додав Юрій.