Середа, 29 Березня

Львів приєднався до «Години Землі»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вже вдесяте Львів приєднався до найбільшої природоохоронної акції у світі — «Години Землі». Акція започаткована Всесвітнім фондом природи WWF, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Сьогодні о 20.30 год. у Львові погасло світло на головних спорудах міста — Ратуші, Архикатедральному соборі святого Юра.

Фото Олег Кохан © city-adm.lviv.ua

Сьогодні ж висаджено пам’ятне дерево — липу — у РЛП «Знесіння», а також викладено свічкову ілюмінацію у вигляді цифри 60, що символізує «Годину Землі». В трьох закладах мережі «!Fest» (Театр пива «Правда», «Львівська копальня кави», «Дзига») відбудуться вечірні акустичні концерти при свічках.

«Година Землі» проводиться щорічно в останню або передостанню суботу березня. Під час акції люди, організації та комерційні установи вимикають необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Уперше акція відбулася у Сіднеї 2007 року, а вже за рік її підтримали у всьому світі.

Фото Олег Кохан © city-adm.lviv.ua

Тема «Години Землі» 2019 — Connect2Earth (Злови зв’язок із Землею) — це заклик відновити гармонійні взаємини із планетою, які людство почало катастрофічно швидко втрачати. Саме тому своєрідним лого події є позначка зв’язку, подібна до знаку WiFi.

За детальною інформацією звертатись: Марія Закалюжна, WWF Україна, e-mail: [email protected], тел.: 093 918 08 34.

Довідка

Всесвітній фонд природи (WWF) — одна з найбільших незалежних природоохоронних організацій, представництва якої діють у понад 100 країнах за підтримки більш, ніж 5 млн. людей по всьому світу. Місія Всесвітнього фонду природи — зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів, зменшення рівня забрудненості довкілля та марнотратного споживання.