Понеділок, 4 Березня

Львів придбає ще 100 автобусів і 10 трамваїв

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконком Львівської міськради визнав доцільним залучення позики для АТП №1 і ЛКП «Львівелектротрансу», передає Zaxid.net.

Кредит Львову надасть Європейський інвестиційний банк. Це є одним із етапів оновлення міського транспорту – гроші витратять на придбання 100 автобусів та 10 трамваїв.

Орієнтовна сума закупівлі необхідної кількості великих низькопідлогових автобусів — 12 млн євро. Ще 12 млн євро доведеться заплатити за придбання нових трамваїв. Нові автобуси повинні мати близько ста пасажиромісць, удвічі більше повинен вміщувати оновлений електротранспорт.

«Потреба в автобусах є на понад 600 одиниць рухомого складу. Фактично зараз курсує від 450 до 480 одиниць. Тому є наявна потреба, по-перше, в оновлені громадського транспорту, по-друге, — в збільшенні його кількості», — пояснює Олег Забарило, начальник управління економіки ЛМР.

Наступний етап — гарантії від львівської міськради перед державою. Після цього оголосять тендер і оберуть переможців.

«Це процедурні рішення. Ми вже впродовж трьох років працюємо з Міністерством фінансів і Європейським інвестиційним банком щодо залучення коштів на придбання 100 автобусів і 10 трамваїв. Для підготовки ухвали сесії міської ради по цьому питанню, необхідно погодження виконавчого комітету», — пояснила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.