П’ятниця, 24 Вересня

Львів отримав нові тролейбуси «Електрон» з кондиціонерами та камерами відеонагляду

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сісцевий виготовляє на замовлення міста 50 нових тролейбусів. Поставка транспорту, яка розпочалася в кінці 2019, триває. Станом на зараз, ЛКП «Львівелектротранс» вже отримало 30 нових тролейбусів. Нові «Електрони», які пройшли тестовий огляд, вже курсують на маршрутах.

У нових тролейбусах «Електрон» є камери відеонагляду, встановлено вдосконалені системи GPS-відстежування, зарядні USB-пристрої для телефонів та ґаджетів, а також роутери Wi-Fi.

Фото: https://city-adm.lviv.ua/

Кожен тролейбус обладнаний двома кондиціонерами: для салону і для кабіни водія.

У салоні встановлені нові, запатентовані пасажирські сидіння власної розробки та виготовлення. Вони відлиті зі склонаповненого поліаміду — безпечного і негорючого матеріалу.

Фото: https://city-adm.lviv.ua/

Кузови тролейбусів — із низьколегованої нержавіючої сталі з додатковим антикорозійним покриттям і облицьовані алюмокомпозитними панелями (заводська гарантія на кузов — 20 років).

Фото: https://city-adm.lviv.ua/

Нагадаємо, співпраця Львова з «Електронтранс» розпочалася у 2013 році із замовлення першого низькопідлогового трамвая. Наступний аналогічний трамвай місто замовило у 2014 році, а в вже 2015-му місто отримало від «Електрону» електробус.

Загалом за останні 5 років Львів замовив у «Електронтрансу» 135 одиниць транспорту: 10 тролейбусів, 9 трамваїв, 1 електробус та 105 автобусів — 50 з них замовлено торік.

Закупівля нових 50 тролейбусів відбувається завдяки співпраці між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку. ЄБРР організовує пакет фінансування в сумі до 17,5 млн. євро на придбання до 50 нових тролейбусів, який складається з 13-річного кредиту ЄБРР в сумі до 15 млн. євро і кредиту Фонду чистих технологій в сумі до 2,5 млн. євро. Кошти будуть надані ЛКП «Львівелектротранс», яке експлуатує в місті 10 тролейбусних маршрутів загальною протяжністю майже 75 км.

Паралельно із придбанням нових одиниць електротранспорту, ЛКП «Львівелектротранс» ремонтує наявний. У середньому ремонт коштує від 500 до 700 тис. грн. Це капітальний ремонт. Завдяки цьому вдалося збільшили кількість електротранспорту на маршрутах.

Окрім того, вдалося забезпечити гідну заробітну плату для водіїв. У 2017 році вона становила 7 920 грн, а в 2019 році — 14 362 грн. І, станом на сьогодні, ми не маємо браку водіїв на ту кількість електротранспорту, яка в нас є”, — розповів Андрій Свищо.

Щодо планів на 2020−2023 рік, то передбачається закупівля 10 нових і 40 вживаних трамваїв; закупівля 100 тролейбусів з автономним ходом; реконструкція і ремонт усіх депо; реконструкція контактної мережі та капітальний ремонт трамваїв із влаштуванням низькопідлогових вставок.

Share.