Вівторок, 28 Травня

Львів очолив рейтинг українських міст за прозорістю комунальних продаж

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У вівторок, 6-го листопада, на сторінці ProZorro.Продажі в соціальній мережі Фейсбук було оприлюднено рейтинг українських міст за прозорістю комунальних продаж.

Перше місце рейтингу вперше посів Львів, випередивши Київ та Маріуполь.

Місто Львів у цьому році активно впроваджувало прозорі інструменти (згадайте хоча б революційне рішення проводити всю оренду через електронні аукціони) і стало одним із перших, хто розпочав малу приватизацію – оголосивши аукціон. За перший же місяць львівські об’єкти малої приватизації користувалися високим попитом. Вітаємо місто Лева з таким результатом!

Київ нарешті потрапив до трійки лідерів. До речі, місто найпершими спробувало продавати на аукціонах парковки, чим не тільки подало приклад іншим містам, а й отримало балів за революційність.
Ну, а от місто Маріуполь другий квартал поспіль міцно утримує почесну третю сходинку рейтингу. Покров і Чернівці ж покинули трійку лідерів.

Нагадаємо, що оцінки містам нараховуються за 2 основні блоки показників:

1. Показники економічної активності (середнє арифметичне від оцінки кожної зі складових використання системи пропорційно до кількості зареєстрованих суб’єктів економічної діяльності):

  • кількість проведених аукціонів,
  • дохід від проведених аукціонів,
  • зростання вартості лоту під час аукціону на основі даних модуля аналітики bi.prozorro.sale

2. Реформаторські показники (інноваційність)

  • активність у малій приватизації
  • активний продаж прав оренди
  • революційно-креативні рішення з оренди мафів, парковок, реклами, тощо

Рейтинг міст ProZorro.Продажі буде оновлюватися кожного кварталу. Впевнені, що він є корисним для громадських організацій і активістів по всій країні, які мають право знати про успіхи влади свого міста.