Понеділок, 24 Червня

«Львів’янином року» став заступник командира 80-тої бригади Євген Кураш

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів святкує 763 роки. З цієї нагоди в Ратуші відбулись урочисті збори, де людей, які прислужились до розвитку та популяризації Львова, нагородили почесними відзнаками, дипломами, подяками. Традиційно, було присвоєно найпочесніші звання — «Шляхетна львівська родина», «Львів’янин року» та «Почесний громадянин міста Львова».

За кандидатів на ці звання львів’яни голосували онлайн. Одне з найпочесніших звань — «Львів’янин року» цього року присвоєно Євгену Курашу, заступнику командира 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, воїну АТО.

© ЛМР

За мужність, захист і любов до свого народу, відданість своїм побратимам, приклад для наслідування підростаючому поколінню та з нагоди Дня міста Львова, присвоєно звання «Львів’янин року» Євгену Курашу, заступнику командира 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, полковнику Збройних Сил України, воїну АТО.

У свою чергу командир 80-тої окремої десантно-штурмової бригади Володимир Шворак вручив міському голові Львова Андрію Садовому нову емблему бригади із зображенням золотого лева.

«Хочу подякувати за визнання заслуг нашого колеги і удостоєння його таким високим званням.

Зараз життя складається так, що все частіше ми отримуємо подарунки та нагороди. Сьогодні, в День міста Львова, від імені нашої частини хочу презентувати нову емблему львівської 80-ої бригади із зображенням золотого лева, і передати її у вашій особі Львівській міській раді”, — звернувся до міського голови Львова Володимир Шворак.

Довідка

Кураш Євгеній Юрійович — заступник командира 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, полковник Збройних Сил України.

Народився 2 лютого 1978 року у м. Суми. У 1999 році закінчив Сумський державний університет. Проходив військову службу на посадах командира батальйону, начальника штабу дивізіону, командира дивізіону, начальника штабу військової частини. У 2005 році брав участь в українській миротворчій місії в Іраку.

З 2014 року — заступник командира 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, яка дислокується у Львові.

Весною 2014 року не роздумуючи пішов на Схід захищати суверенітет нашої держави.