Приємні новини прилетіли до України з далекого Шанхая. Каратисти Станіслав Горуна та Анжеліка Терлюга стали переможцями міжнародного турніру серії А (Кубка Світу), який є кваліфікаційним до Олімпійських Ігор-2020 в Токіо.
У ваговій категорії до 75 кг (куміте) львів’янин Станіслав Горуна переміг хорвата Енеса Гарібовіча, а у фіналі категорії до 55 кг (куміте) одеситка Анжеліка Терлюга перемогла японку Фуміку Ішаї.
Українським каратистам не було рівних у своїх вагових категоріях.
![](https://image.zn.ua/media/images/645x426/Dec2018/219047.jpg)
© XSport.ua
Варто зазначити, що напередодні фінального поєдинку Станіслав Горуна почергово здолав: білоруса (6:1), чеха (суддівське рішення), росіянина (4:0), гватемальця (3:0) і турка (2:0).
Оскільки турнір серії А у Шанхаї був одним з етапів наших спортсменів на Олімпійські Ігри в Токіо, вони явно покращили свої шанси туди потрапити.
Пропонуємо нижче переглянути відео найкращих моментів Станіслава за свою спортивну кар’єру.
![](https://znaj.ua/crops/107dec/620x0/1/0/2018/11/02/mvUwRGMZAZpUsICxTMUnLxST8LbiM1imLdVICeCE.jpeg)
![](https://znaj.ua/crops/aa0d02/620x0/1/0/2018/11/02/S5cMx6bKtC4aK9vWqSDLPO2DKffvXpLBL8PBAUzL.jpeg)
Перемога 29-річного Станіслава значно підвищила рейтинг каратиста в олімпійському рейтингу.