Субота, 2 Березня

Львів’янин очолив Державну податкову службу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

23 квітня пройшов заключний етап конкурсного відбору на очільника Державної податкової служби, за результатами якого перемогу здобув львівський адвокат Сергій Верланов. Про це повідомляє Міністерство фінансів України на своїй сторінці у Facebook, інформує Твоє Місто.

Трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свою програму розвитку Служби, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісіі, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість.

Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 балів, Сергій Петухов – 13,54 бала, Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання. Кандидатуру Верланова ще має затвердити Кабмін.

Сергій Верланов здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка: у 2003 році закінчив юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права.

З 2000 до 2006 року працював юрисконсультом у низці приватних підприємств Львівської області. З 2005 року є адвокатом.

З 2008 до червня 2015 року працював у міжнародній мережі компаній PwC — одній із компаній «Великої четвірки». З 2015 і дотепер — співголова правового комітету Американської торговельної палати в Україні. Також з липня 2015 року до липня 2018 року обіймав посаду партнера у провідній юридичній фірмі Sayenko Kharenko.

11 листопада 2016 увійшов до складу Громадської ради доброчесності. 26 липня 2018 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

© law.ucu.edu.ua

Додамо, що у кінці грудня Кабмін ухвалив рішення про розділення Державної фіскальної служби на митну та податкову, а кінці березня оголосив конкурси на посади керівників новостворених органів.