Львів’янин, котрий знайшов в Індії собаку і не міг повернутись додому, вже у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янин Олександр Голдак знайшов собаку в Індії, після чого планував перевезти її до України, але тривалий час не міг потрапити додому. Він залишився в Індії на три місяці довше, ніж хотів. І лише 31 травня львів’янин зміг повернутися до рідного Львова. Після 14-денної самоізоляції він розповів про свої пригоди, повідомляє Суспільне.

Собачку Гампі Олександр знайшов під час мандрівки Індією на одній із вулиць штату Карнатика, будучи цуценям ще.

Він планував повернутись в Україну ще в березні, та водночас забрати її з собою. Тоді ж Олександр зробив для Гампі всі необхідні щеплення та документи, і мав квиток на літак на 15 березня, проте полетіти в Україну йому не вдалося через карантинні обмеження.

“На стійці реєстрації мені кажуть: “ні, ми відмовляємо вам в перевезенні собаки”. Причину навели таку, що у зв’язку з коронавірусом, турецький уряд, видав внутрішнє розпорядження, заборону про перевезення собак на територію Туреччини. А у нас була пересадка в Стамбулі”, – сказав мандрівник.

Під час карантину Олександр з Гампі жили у штаті Джамукашмір, туди їх запросив друг. Повернутись до України подоружуючі не мали змоги, бо через карантинні обмеження у Індії не працював громадський транспорт, а літаки летіли лише зі столиці Індії – Нью-Делі. А це – 600 кілометрів від помешкання друга Олександра.

“Це був літак, який летів з Індії по індусів в Україну, евакуаційні літаки. Власне з Індії вони летіли пусті і була можливість придбати на них квитки. Був шанс вибратись, але з собакою були проблеми. Тоді я звернувся до міністерки материнства і дитинства Індії. Вона є ще відомим зоозахисником і пообіцяла допомогти”,- каже Олександр Голдак.

У Львові Гампі зустрів ще один собака Олександра – Джоні. Господар зазначив, що песики вже встигли подружитись. В найближчих планах Олександр хоче прилаштувати до свого мотоцикла місце для собак і подорожувати разом з чотирилапими.