Вівторок, 27 Лютого

Львів’яни у мережі діляться фотографіями квітучої магнолії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Через теплу й суху погоду у Львові зацвіла магнолія. Світлинами заквітчаних дерев львів’яни охоче діляться у соціальних мережах.

Традиційно щовесни львів’яни йдуть милуватися першими весняними квітами та розцвівшими деревами у ботанічний сад, натомість цього року через карантин він не працює.

Знаменита магнолія розпустилась на території Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (Дім Франка на вулиці І. Франка, 150-152). Також ще одна магнолія почала розквітати біля головного входу в Стрийський парк на вулиці Парковій.

Фото: Facebook Victor Halchynskyy

Фото: Facebook Victor Halchynskyy

Фото: Facebook Victor Halchynskyy

Фото: Facebook Дім Франка

Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року у Львові через аномально теплу погоду із +18°С зацвіли дерева. Тоді розквітла калина і магнолія, на яблунях бруньки та “сережки” ліщини, повідомляла львів’янка Євгенія Полікарпова.

Грудень 2019 у Львові

Магнолія – досить екзотичне дерево для України, воно полюбляє більш південний клімат. Однак на декількох вулицях Міста Лева все ж можна помилуватися цими неймовірними рослинами. Особливої чарівності магноліям додають величезні квіти та солодкуватий аромат, який нагадує пахощі вишуканих парфумів.

Навесні у Львові висаджуватимуть 440 дерев і кущів у всіх районах, роботи вже почалися.