Через теплу й суху погоду у Львові зацвіла магнолія. Світлинами заквітчаних дерев львів’яни охоче діляться у соціальних мережах.
Традиційно щовесни львів’яни йдуть милуватися першими весняними квітами та розцвівшими деревами у ботанічний сад, натомість цього року через карантин він не працює.
Знаменита магнолія розпустилась на території Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (Дім Франка на вулиці І. Франка, 150-152). Також ще одна магнолія почала розквітати біля головного входу в Стрийський парк на вулиці Парковій.
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/04/OUsTV3rkGRDzXatcuo2WQhgtofYW6eKRXind7YhL.jpg)
Фото: Facebook Victor Halchynskyy
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/04/JRdoHtig28aSZO8qmuvcOyI9bUV3N2GNdiHhw6kH.jpg)
Фото: Facebook Victor Halchynskyy
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/04/rIwHEXwlsCURirTcSA1oxfJnjaRw3Yexm4oI4kMk.jpg)
Фото: Facebook Victor Halchynskyy
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/04/ewfewfpizza-1.jpg)
Фото: Facebook Дім Франка
Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року у Львові через аномально теплу погоду із +18°С зацвіли дерева. Тоді розквітла калина і магнолія, на яблунях бруньки та “сережки” ліщини, повідомляла львів’янка Євгенія Полікарпова.
![](https://shotam.info/wp-content/webp-express/webp-images/doc-root/wp-content/uploads/2019/12/1576664070-9851-1.jpg.webp)
Грудень 2019 у Львові
Магнолія – досить екзотичне дерево для України, воно полюбляє більш південний клімат. Однак на декількох вулицях Міста Лева все ж можна помилуватися цими неймовірними рослинами. Особливої чарівності магноліям додають величезні квіти та солодкуватий аромат, який нагадує пахощі вишуканих парфумів.
Навесні у Львові висаджуватимуть 440 дерев і кущів у всіх районах, роботи вже почалися.