Львів’яни створили петиції проти подорожчання проїзду у маршрутках

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Мешканці створили відразу дві електронні петиції до Львівської міської ради з вимогою не допустити подорожчання проїзду у маршрутках без суттєвої зміни якості перевезень. Відповідні петиції розміщені у Єдиній системі місцевих петицій, передає Львівський портал.

Від початку листопада до міськради Львова створили відразу дві електронні петиції, у яких львів’яни просять не погоджувати підняття тарифів на проїзд у маршрутках. Першу із них зареєстрував 3 листопада Андрій Маринюк. У петиції автор пропонує не збільшувати вартість проїзду доки у місті не запрацює електронний квиток.

«Пропоную накласти заборону на підняття тарифу у Львові до впровадження системи е-квитка. І лише після його впровадження здійснити аналіз перевезень та переглянути тарифи», – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні, 18 листопада, під петицієюпідписались 284 людини. Для того, щоб міська рада розглянула її, потрібно зібрати 500 підписів. Збір підписів триматиме ще протягом 45 днів.

Іншу електронну петицію зареєстрували 14 листопада. Її автором є депутат Львівської міськради Ігор Телішевський. Він наголошує, що із теперішньою якістю перевезень підняття тарифу є безпідставним.

«Враховуючи суспільний інтерес та важливість питання, і задля уникнення напруги у суспільстві та невдоволення громади міста, ініціюю петицію щодо недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському громадському транспорті без обґрунтування тарифу перевезень, покращення якості та графіку обслуговування маршрутів, а також введення електронного квитка», – вказано у петиції.

Станом на зараз під петицією підписались 197 людей із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 56 днів.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР