Понеділок, 15 Квітня

Львів’янка зібрала колекцію з семи тисяч шоколадних обгорток

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від 1 кілограма до 4 грамів, з різних країн, з гравцями мюнхеської «Баварії», у формі сонечок і маленьких пляшечок лікеру та бренді, пам’ятні солодощі від туристичних фірм та банків. Світлана Палюшок вже протягом 55 років збирає обгортки від шоколадок.

Про це пише Дивись. Інфо.

Найдавніші експонати з її колекції сягають ще далекого 1953-го, коли ще не було львівського «Світоча», натомість купували шоколад кондитерської фабрики «Більшовик» та Кондитерської фабрики імені Кірова.

«Моє хобі завжди підтримували. Насамперед мама. Вона розуміла мене і, думаю, що оцей перший альбом почався саме завдяки їй. Ми часто разом шукали по магазинах нові шоколадки. А якщо лежала обгортка у парку, то чому б її не підняти? Для мене найцінніша обкладинка, а не сама шоколадка», – перегортаючи сторінки свого першого альбому розповідає Світлана.

Шоколадки зі смайликами, Барбі, песиками і котиками, алфавітом, із новорічними привітаннями, до Дня святого Валентина, зі стюардесами, транспортом, картинними галереями, відомими людьми, грішми, квітами, пейзажами України, Тунісу, Швеції, пам’ятний шоколад від турагенцій… Все це вміщується у близько 50 папках, які розділені за роками. Особливе місце поки відведено лише для шоколаду «Оленка», «Світоч» та ще трьох папок для мініатюр.

Світлана Палюшок далі продовжує збирати фантики і мріє встановити український рекорд, зібравши найбільшу кількість шоколадних обгорток від 4 до 50 грамів, які називає мініатюрками. Таких у неї є понад дві тисячі. Встановити рекорд із іншими обгортками вже не вдасться. Адже німець Свен Шваброт, який багато років живе у Києві вже зафіксував у Книзі Гіннеса 14805 обгорток 100-грамових шоколадок своєї колекції.