П’ятниця, 19 Квітня

Львів’янка Софія Прийма – чемпіонка Євро-2018 з крос-триатлону серед молоді

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янка вкотре доводить, що її небезпідставно вважають однією з найсильніших спортсменок планети у цій дисципліні

Змагання серед молоді до 23 років проходили на острові Ібіца в Іспанії. В рамках континентального форуму студентка Львівського державного університету фізичної культури Софія Прийма принесла збірній України одразу три нагороди.

У крос-триатлоні Софія виборола «золото» серед молоді та «бронзу» серед жінок. Також галичанка поповнила скарбничку збірної срібною медаллю чемпіонату Європи U-23 з акватлону.

© ldufk.edu.ua

Тотальну перевагу Прийма забезпечила собі за рахунок відмінної роботи на велосегменті. А довести справу до перемоги впродовж бігової дистанції було вже справою техніки.

Відмінні кондиції та пристойний рівень техніко-тактичної підготовки дозволили Софії показати той результат, якого виявилося достатньо не лише для перемоги на молодіжному чемпіонаті Європи, а також і для здобуття бронзової медалі у категорії Elite.

Загалом збірна команда України виборола на Чемпіонаті Європи 6 нагород: дві золоті, три срібні та одну бронзову.

Зазначимо, що змагання проходили з неолімпійських видів триатлону, а саме бігу, їзди на велосипеді та плавання.

Вітаємо Софію Прийму та її тренерів з успішним виступом на Євро-2018 та бажаємо нових перемог на найпрестижніших змаганнях континентального і світового рівня!