П’ятниця, 19 Квітня

Львів‘янка Оксана Муха виграла у шоу «Голос Країни»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська співачка Оксана Муха стала переможницею дев’ятого сезону шоу «Голос країни». Результати голосування глядачів оголосили 22 квітня, передає Твоє Місто.

Вона виступала у команді молдовського співака Дана Балана. Під час вибору наосліп вона виконала пісню Квітки Цісик «Де ти тепер».

У фіналі шоу Оксана Муха виконала пісню «Я піду в далекі гори» та дуетну пісню з тренером «Треба». Крім цього, вона повторно заспівала пісню Квітки Цісик, яку виконувала у відборі.

Упродовж тижня Потап, Монатік, Дана Балан та Тіна Кароль готували своїх підопічних до вирішального шоу. Відтак учасники постали перед глядачами з ефектними постановками, що приголомшили красою. Не менший захват викликали й пісні у виконанні артистів, за які глядачі активно віддали свої голоси.

За результатами голосування, перемогу виборола представниця команди Дана Балана – Оксана Муха. Львів’янка забрала головний кубок з мінімальним відривом від Карини Арсентьєвої. Суперфіналістка отримала головний приз “Голосу країни-9” – 3-кімнатну квартиру у Києві та шанс потрапити на велику сцену.

Голос країниВокальне талант-шоу, яке виходить на телеканалі “1+1”. Проект відрізняється від всіх інших тим, що на вибір суддів впливають тільки вокальні дані учасника. Кожен, хто бере участь в проекті, проходить “сліпі прослуховування”: зіркові судді, не бачачи людини, обирають її за майстерне виконання пісні.

Шоу зародилось у Нідерландах в 2010 році та стрімко поширилось у всьому світі. Всього за рік проект втілили в Україні. У 2019 році прогримить 9 сезон “Голос країни”, який відкриє для глядачів нових артистів.