Понеділок, 4 Березня

Львів’янам пропонують безкоштовно взяти собаку для прогулянок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛКП “Лев” заохочує львів’ян допомогти безпритульним собакам, зокрема, й собі самим під час карантину та домашньої ізоляції. Це покращить собачкам їхні шанси знайти господаря у майбутньому, а людям – гарантовано провести весело час разом.

Пережити карантин з чотирилапим другом набагато веселіше, сверджують в ЛКП “Лев”. Не лише тому, що наявність собаки є законною підставою для прогулянок, а це ще й хороша компанія на час домашньої самоізоляції.

Адже нагадаємо, що постанова Кабміну забороняє прогулюватись парками, скверами, зонами відпочинку, прибережними зонами та лісопарками у зв’язку з карантинними обмеженнями, а штраф за це може сягнути від 17 до 34 тисяч гривень. Проте ці обмеження не стосуються вас, якщо ви гуляєте з домашнім улюбленцем.

До речі, у Нью-Йорку з початку введення карантину в притулках значно зменшилась кількість собак та котів. Люди масово забрали тваринок з притулків, щоб боротись із депресією та нудьгою, адже з домашнім улюбленцем ситуація протилежна.

Львів’яни наразі не так активно шукають собі компаньйонів. На даний момент в притулку у Львові перебувають понад 50 собак, але в середньому лише 10 людей щодня користуються цією можливістю.

Брати тварин на вигул можна щодня вранці із 9:00-12:00 та ввечері із 16:00 до 19:00. При собі необхідно мати лише паспорт. Адреса: вул. Промислова, 56. Загалом, на період карантину перша комунальна ветеринарна клініка перейшла на режим роботи з 8 ранку до 8 вечора.

В ЛКП “Лев” наголошують: “Якщо маєте корисливу мету, пам’ятайте – ми ніколи не довіримо наших вихованців нещирим особам. Собака – це не перепустка на вулицю”.