П’ятниця, 24 Травня

Львів’янам порекомендували утриматись від поїздок на власному транспорті та бути обачними

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив про ускладнення погодних умов. Температура повітря 5 числа впродовж доби буде такою: 0 — 5 градусів морозу, 6 — 7 лютого вночі 4 — 9 градусів морозу, в горах 12 — 14 морозу, вдень 0 — 5 градусів морозу.

Вранці 5 числа очікується значний мокрий сніг та сніг, по півдню території сильний сніг. Вдень часом мокрий сніг та сніг. Протягом 5 лютого подекуди налипання мокрого снігу, пориви північного вітру 15 — 20 м/с, хуртовини. На дорогах ожеледиця, по півдню території снігові замети.

Також очікується утворення снігового покриву висотою 5 — 10 см, в горах 15 — 25 см.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає усіх учасників дорожнього руху бути максимально обачними і обережними. Пішоходів — тепло одягатися, носити неслизьке, відповідне до погодних умов взуття; не ходити під розлогими деревами і триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Водночас — не вибігати на дорогу і переходити лише у спеціально відведених для цього місцях.

Водіям рекомендують під час ускладнення погодних умов за можливості утриматися від поїздок на власному авто, а тим хто виїхав, то бути максимально обачними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. Обов’язково вмикати фари. Особливе прохання до водіїв великогабаритного транспорту при погіршенні погодних умов — об’їжджати Львів.

У разі виникнення якихось непередбачуваних ситуацій, львів’ян закликають повідомляти на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80. Особливо, якщо бачать безпритульних, адже у місті цілодобово працює пункт обігріву на вул. Кирилівській 3а.