Середа, 21 Лютого

Львів’ян закликали не виходити на вулицю на цих вихідних

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький закликав мешканців Львівщини утриматись від пересування та перебування в громадських місцях у період із 13:00 суботи і до 6:00 понеділка. Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА. Натомість Андрій Садовий заперечив введення у Львові «комендантської години».

По всій території Львівської області правоохоронці ретельніше перевірятимуть дотримання карантинних обмежень на вихідні.

Також правоохоронні органи контролюватимуть пересування автотранспортом на межі Львівської області з суботи і до завершення карантину. Також вони вимірюватимуть температуру тіла подорожуючих на межі Львівської області з суботи і до завершення карантину.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, у Львові поліція посилить контроль за розпиванням алкогольних напоїв у вечірній та нічний час біля об’єктів торгівлі у вечірній та нічний час доби.

«Прохання до представників ЗМІ. Не поширюйте фейкову інформацію про введення на території Львова комендантської години, чи будь-яких інших додаткових обмежень!

Місто живе в режимі карантину: на вулицю варто виходити лише при необхідності і обов’язково у масці», – повідомив Садовий.

Нагадаємо, 9 квітня Президент Володимир Зеленський провів нараду з керівниками обласних адміністрацій, під час якої обговорили можливість введення комендантської години у кількох областях.

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, комендантську годину можуть увести в Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях. 10 квітня це питання мають обговорити з президентом.

Загалом, сам карантин і режим надзвичайної ситуації в Україні має тривати до 24 квітня. Втім в уряді кажуть, що з карантину будуть виходити поступово, але це буде можливо лише якщо епідемія коронавірусу в Україні піде на спад.