Понеділок, 19 Квітня

«Київстар» обмежить мобільний інтернет в безлімітних тарифах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Найбільший український оператор мобільного зв’язку «Київстар» змінює правила користування мобільним інтернетом у безлімітних тарифних планах, які компанія називає «Політикою справедливого користування мережевими ресурсами».

Починаючи з 5 жовтня, оператор суттєво обмежить швидкість мобільного інтернету після того, як абонент використає 40 гігабайтів трафіку.

Як повідомила прес-служба компанії «Київстар», зараз в абонентів, які користуються безлімітними тарифними планами, швидкість знижується після використання трьох ГБ трафіку на добу, а наступної доби – відновлюється.

Проте, починаючи з 5 жовтня, швидкість мобільного інтернету в таких абонентів знижуватиметься після використання 40 ГБ трафіку і залишиться низькою до кінця місяця.

Таким чином, після використання 40 ГБ абоненти зможуть використовувати мобільний інтернет на швидкості, яка не буде перевищувати 0,8 Мбіт/с. Для порівняння, за звичайних умов швидкість мобільного інтернету є значно вищою і може навіть перевищувати 20 Мбіт/с.

Як повідомляє галузеве видання ITC.ua, якщо абонентам у безлімітних тарифах бракуватиме швидкості, то вони зможуть купити додатковий трафік завдяки послузі «Турбо кнопка». У рамках цієї послуги можна буде купити 1 ГБ трафіку, який діятиме до кінця доби, за 10 грн.

«Наскільки цього вистачатиме справді активним користувачам, складно сказати, особливо в умовах пандемії, коли мобільний інтернет став частіше використовуватися для відеоконференцій, а 30-хвилинний відеодзвінок в Zoom легко тягне 2-2,5 ГБ трафіку», – резюмує ITC.ua.

Eкраїнці в середньому витрачають близько семи гігабайтів мобільного трафіку. Якщо ви кожен день витрачаєте не більше гігабайту, але одного дня витратите п’ять, це не призведе до негативних наслідків. Однак з іншого боку, під питанням залишаться люди, які користуються мобільним інтернетом в якості основного: такі абоненти можуть запросто витрачати 50-60 гігабайтів інтернету в місяць. Раніше вони не потрапляли під дію «Політики», тому що шістдесят гігабайтів на місяць – це всього два гігабайти на добу. Тепер же вони можуть зіткнутися із певними проблемами.

Раніше Київстар запустив безлімітний тариф ціною філіжанки кави в день. Називається цей тарифний план «Smart +». Абонентська плата в ньому в даний момент знижена з двохсот двадцяти п’яти гривень на місяць до ста. Це акційна вартість з пропозицією «Простий старт». Абоненти передоплати, що переходять на даний тариф, можуть скористатися даною пропозицією, якщо здійснять перехід за допомогою послуги «Міграція». Ви будете отримувати повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар, сто вісімдесят хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також за кордон і повний безліміт мобільного інтернету 4G \ 3G в залежності від того, чи доступна мережа в вашому регіоні.

Share.