Середа, 28 Лютого

Квазікільце на вулиці Шевченка відкриють для проїзду вже завтра зранку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Квазікільце на вул. Шевченка для проїзду транспорту відкриють вже завтра зранку. Вночі підрядник ще проводитиме роботи з нанесення дорожньої розмітки. Світлофори будуть облаштовані у серпні-вересні.

Про це повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

«Основна частина розмітки нанесена, підрядник ще буде працювати вночі, тому завтра орієнтовно о 7 год ранку буде відкрито для проїзду квазікільце на вул. Шевченка. Рух буде організовано по колу і тільки автобуси будуть мати додаткові можливості для прискорення.

Загалом вся розмітка буде наноситись до кінця тижня. Світлофори підрядник планує облаштувати до кінця серпня — середини вересня. Озеленення буде проведено в жовтні-листопаді.

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Фото ЛМР

Також з п`ятниці будуть зміни в русі громадського транспорту. Відтак, буде відновлено маршрут № 11, також буде відновлено автобус № 6А, який буде курсувати з Рясне через вул. Левандівську та Городоцьку до Галицького базару, а маршрут № 49 тимчасово призупинить курсування, у зв`язку з дублюванням маршруту № 6А. 47А маршрут буде курсувати без змін.

Трамвайний рух буде відновлено після повного завершення реконструкції вул. Шевченка.

Нагадаємо, що вже стартувала друга частина реконструкції вулиці – від церкви Анни до вул Ярослава Мудрого”, — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.