Куди поступити у Львові без НМТ та ЗНО 2023-2024. Нам потрібні таланти після 9 та 11 класів та тих, хто здобуває другу і третю освіту!

Куди поступити у Львові без НМТ та ЗНО 2023-2024. Нам потрібні таланти після 9 та 11 класів та тих, хто здобуває другу і третю освіту!

Міжрегіональний Центр ПТО ХМД м. Львова оголошує донабір абітурієнтів, детальніше розповідає директорка центру Наталія Оверко.

Державна форма навчання!
Центр надає можливість отримати першу, другу, третю освіту.

Переваги центру:
1. Відмінна якість освіти: Центр відомий своєю високою якістю навчання.

2. Престижна професія: Художнє моделювання і дизайн, кухар, кондитер, офіціант – це престижна та креативна професія, яка надає можливість втілити свої творчі задуми та створити щось унікальне.

3. Сучасне обладнання та матеріали: центр оснащений сучасними технічними засобами, які допоможуть вам вивчити нові технології та використовувати їх у своїй роботі.

4. Можливість практики та стажування: Центр співпрацює з відомими модельєрними агентствами, дизайнерськими студіями, ресторанами, готелями у Львові та області.

Розвиток в сфері гостинності може бути дуже перспективним і вигідним. Сучасний світ швидко розвивається, тому попит на послуги готельного господарства, ресторанного бізнесу та інших галузей гостинності постійно зростає.

Як кравець або закрійник, ви можете працювати в різних галузях моди, включаючи власний бізнес або працюючи на великі модні бренди. Завдяки розвитку електронної комерції, ви також можете створити свій власний інтернет-магазин і продавати свої вироби по всьому світу.

Як кухар або кондитер, у вас є безліч можливостей для розвитку. Ви можете працювати в ресторанах, готелях, кейтерингових компаніях або власному бізнесі. За наявності таланту і творчих ідей, ви можете створити свої унікальні рецепти та стати відомим шеф-кухарем або кондитером.

Як кухар, офіціант або бармен, ви можете працювати в різних закладах громадського харчування, включаючи ресторани, кафе, бари та нічні клуби. Галузь гостинності надає безліч можливостей для розвитку кар’єри, особливо якщо ви маєте навички комунікації та вмієте працювати з людьми.

Вибір одного з цих напрямків може дати вам можливість розвиватися професійно, отримувати задоволення від своєї роботи та мати стабільний дохід.

Випускники працюють як у відомих готельних мережах, так і в сімейних бутік готелях (таких як «Швейцарський» а також у відомих ресторанах Львова, до прикладу – ресторан італійської кухні з панорамною терасою «Валентино». Роботодавці дуже задоволені випускниками.

Центр співрацює також з приватною Школою Гостинності «Horeca School», викладачі, якої діляться практичним та теоретичним досвідом в сфері гостинності.

Таким чином, поступлення до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м.Львова – це велика можливість розвиватися у сфері художнього моделювання і дизайну, кулінарному мистецтві, гостинності і отримати якісну освіту та зробити перший крок до успішної кар’єри.

Адреса: м. Львів, вул. О. Кульчицької, 2

Адреса сайту: https://mcptoxmd.lviv.ua

телефон:
+38 (032) 262-43-25
+38 (032) 238-43-45
+380679672379

e-mail: [email protected]

Інстаграм: https://www.instagram.com/mcptohmd/

Фейсбук: https://facebook.com/groups/mcptohmd/