Понеділок, 24 Червня

Куди львівські учні можуть ходити в басейн, якщо в їхній школі його немає

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наразі у Львові функціонує 16 басейнів у закладах загальної середньої освіти та 3 у дошкільних відділеннях шкіл Львівської міської територіальної громади. Про це повідомили у відповідь на запит Tvoemisto.tv в управлінні освіти Львівської міської ради.

Басейни функціонують у: ПШ «Арніка», Ліцеї Nº80, СЗШ Nº18, СЗШ Nº65, СЗШ Nº29, ліцеї «Львівський», гімназії «Провесінь», СЗШ Nº13, СЗШ Nº84, СЗШ Nº86, СЗШ Nº90, СЗШ Nº96, ліцеї «Сихівський», СЗШ Nº36, ліцеї Nº45, ліцеї ім. В. Симоненка, СЗШ Nº92, СЗШ Nº97 та СЗШ Nº99. 

У підпорядкуванні кожного відділу освіти кожного львівського району є школи, де функціонують басейни. Пріоритетне призначення шкільних басейнів – уроки плавання під час освітнього процесу для учнів школи. Після завершення уроків басейни використовуються для проведення дитячих гуртків з плавання та водних видів спорту для учнів шкіл Львівської міської територіальної громади.

Натомість зазначимо, що упродовж 2024 року діятиме програма початкового навчання дітей з плавання у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади, в рамках якої проводитиметься навчання плавання у 6 шкільних басейнах під час канікул тих дітей, які вчаться у школах без басейнів.