Середа, 29 Листопада

Кримське вино у супермаркеті санкт-петербурга позначили як українське: росіяни бісяться

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В одному із магазинів Санкт-Петербурга продають вино з окупованого Криму. На ньому стоїть маркування з синьо-жовтим прапором, пише 24 Канал.

Вино виготовляють на заводі в Ялті. Його визнали “продукцією з України”. Відповідну наліпку розмістили на полиці.

Росіяни у соцмережах обурюються таким рішенням супермаркету. Вони закликають розібратися з директором магазину й “скинути йому на голову холодильник”.

Президент Володимир Зеленський розповів, що Україна робить воєнні кроки для деокупації півострова. Захисники технічно готуються до контрнаступу зброєю, посиленням, формування бригад.

Треба працювати. Тому, відповідаючи на питання про кроки, я можу сказати одне – все залежить від нас. Будуть відповідні справедливі деокупаційні кроки й, дай Боже, аби вони були вдалі, – зазначив президент.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що війна завершиться деокупацією Криму. За його словами, є 2 шляхи звільнення півострова – військовий та дипломатичний. Кулеба наголосив, що журналісти часто відмежовують Крим від інших окупованих територій, хоч півострів не має особливого статусу і є територією України як і Херсонщина, Донеччина чи Луганщина.

“Ставлячи це запитання, ви підтримуєте російський наратив про те, що Крим має особливий статус. Це саме те, чого хочуть росіяни. Це пастка! Дуже важливо, щоб ми повернули Крим. Ця війна почалася в Криму, там і закінчиться”, – зазначив міністр.