Красуня із Львівщини стала переможницею міжнародного конкурсу краси

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Юна українка стала переможницею Міжнародного конкурсу краси “Miss & Mister Planet-2018”, який проходив у Тбілісі (Грузія). Олена Фірут родом з міста Новояворівськ, Яворівського району Львівської області. Красуні 18 років, і для неї це перша перемога на Міжнародному конкурсі, пише Яворів Інфо.

Дівчина навчається на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Захоплюється фотографуванням та малюванням полотен. За титул змагались переможці регіональних конкурсів із 35 країн світу, в тому числі Азербайджану, України, Білорусі, Естонії, Таджикистану, Латвії і Росії.

Міжнародний конкурс краси «Miss & Mister Planet-2018»

Міжнародний конкурс краси «Miss & Mister Planet-2018»

Володарка титулу “Miss Planet-2018” у травні цього року увійшла у ТОП-6 Національного конкурсу “Королева України”, що дало їй шанс представити нашу країну на Міжнародному форумі краси.

Титут «Mister Planet-2018» отримав представник Азербайджану Еміль Касимов.

В інтерв’ю грузинському виданню “Sputnik” Олена зізналась, що була впевнена в перемозі представниці Грузії, а ось, коли почула оголошення результатів, то не могла повірити в це! Оцінювало моделей із 35 країн світу міжнародне журі, до якого входило 25 чоловік.

Share.