Субота, 26 Листопада

«Краще садіть городину». Міський голова Львова про безпеку на 8-9 травня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міський голова Львова зазначив, що не має жодної додаткової інформації про необхідність посилення безпеки у місті на 8-9 травня. Утім рекомендує містянам подбати про «продовольчу безпеку» та садити городину, пише Твоє Місто.

«Про 8-9 травня жодної додаткової інформації від спеціальних служб і від військової адміністрації я не отримував. Якщо будь-яка інформація нова буде, то повідомимо громадян. 8-9 травня львів’яни бульбу садять. Народ мусить дбати про продовольчу безпеку. Я б радив людям бути до цього максимально уважними. Наприклад, моя родина вже бульбу посадила. Катерина їздила на майські на Франківщину з малими, з бабцею, дідом, нормально засадили город. Городину свою маємо», – сказав у коментарі Тvoemisto.tv Андрій Садовий.

Зазначимо, що учора, 5 травня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до мешканців з проханням 7-9 травня виїхати за межі міста.

«За можливості 7-8-9 травня і роботодавців, і всіх мешканців Франківська не скупчуватися в публічних місцях і, за можливості, виїхати за місто, обробити свої городи, поменше, щоб людей було у ці дні в місті та середмісті», – сказав він. Він також зазначив, що наразі є інформація про небезпеку – загрозу ракетних ударів саме 7-9 травня.

Нагадаємо, що низка експертів зазначають про загострення бойових дій у період 8-9 травня. Зокрема у розмові з Тvoemisto.tv координатор міжнародних проєктів Центру Разумкова Олексій Мельник зазначив, що до 9 травня росія намагатиметься досягти результату і вдаватиметься до ще жорстокіших методів, будуть інтенсивніші бомбардування.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до мешканців з проханням на вихідні 7-8 травня, а також на понеділок, 9 травня, виїхати за межі міста. Тих, хто не має можливості виїхати на три дні, просять не скупчуватися в центрі міста, у парках та на озері.