Козицький створив робочу групу, яка шукатиме майно рф та її резидентів на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Керівник Львівської ОВА Максим Козицький створив міжвідомчу робочу групу, яка шукатиме на території Львівщини об’єкти, право власності на які належить російській федерації та її резидентам. Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 5 квітня 2022 року, пише Твоє Місто.

«Створити міжвідомчу робочу групу щодо здійснення на території Львівської області заходів спрямованих на виявлення об’єктів права власності країни агресора – Російської Федерації та її резидентів, зокрема, недопущення здійснення фінансово-господарських операцій з юридичними особами – резидентами Російської Федерації», – вказано у документі.

Головою робочої групи призначено першого заступника Козицького Андрія Годика. До її складу включили представників Бюро економічної безпеки, Львівської регіональної митниці, Львівської залізниці, Нацполіції у Львівській області, Львівського обласного центру комплектування та соцпідтримки, Західного міжрегіонального територіального управління АРМА з місцерозташуванням у Львові.

Нагадаємо, що Верховна Рада схвалила закон про примусове вилучення на території України майна, що належить громадянам росії, а також особам, які підтримують війну рф проти нашої держави, незалежно від їх громадянства. Йдеться про конфіскацію об’єктів права власності росіян – фізичних та юридичних осіб.