П’ятниця, 19 Квітня

Козицький розповів, як плануватимуть графіки відключень електроенергії на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Начальник ЛОВА зазначив, що графіки планових відключень мають бути чіткішими, щоб жителі області могли спланувати свій час, передає Lviv.Media.

Відповідно до розпорядження «Львівобленерго», від понеділка, 28 листопада, електроенергією споживачів Львівщини забезпечують почергово: відключають орієнтовно на 8 годин, тоді повертають на 4 години, а згодом знову відключають приблизно на 8 годин. Через дефіцит потужності в енергосистемі до подібних відключень змушені вдатися у всіх областях України.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram.

“Провів нараду з керівництвом «Львівобленерго» щодо цих відключень. Розумію, що ситуація складна, але графіки планових відключень мають бути чіткішими, щоб жителі області могли спланувати свій час. Чіткі графіки мають скласти і оприлюднити найближчим часом”.

Він наголосив, що важливо, аби оператори «Львівобленерго» за 15-20 хвилин до відключення повідомляли про це об’єкти критичної інфраструктури та виробництва, які є у переліку тих, які дозволили відключати від живлення. В працівників цих об‘єктів має бути час, щоб встигнути вимкнути обладнання чи перейти на інші джерела електропостачання.

“Ситуація змінюється динамічно, відповідно потужність, яку надають для Львівської області може збільшуватись чи зменшуватись – відтак зростатиме, чи зменшуватиметься кількість й тривалість відключень”.

Нагадаємо, через зростання дефіциту потужності, який виник через аварійні відключення блоків на кількох електропідстанціях, та зростання споживання у зв’язку з погіршенням погодних умов, сьогодні, 28 листопада, НЕК «Укренерго» вимушено застосувала аварійні відключення по всій території України, зокрема у Львівській області.