Понеділок, 15 Серпня

Козловський відкриє медичний центр біля пологового будинку на Раппапорта

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська міська рада надала ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Раппопорта, 6. «За» відповідну ухвалу 14 лютого проголосували 46 депутатів, передає кореспондент Львівського порталу.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали, автором якої є депутат Любомир Босаневич, ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» хоче отримати на вул. Раппорта, 6 земельну ділянку площею 0,35 га. На ній розташоване нерухоме майно підприємства, а згодом там хочуть будувати медичний центр.

Перед розглядом питання Григорій Козловський заявив про конфлікт інтересів, а це не дає йому права голосувати у цьому питанні. Тому ініціатором ухвали був депутат від УКРОПу Любомир Босаневич. З його слів стало зрозуміло, що на цій ділянці мають намір відкрити центр репродукції.

“Медичний центр буде королювати повністю процес від моменту запліднення до народження дитини”, – пояснив Любомир Босаневич.

Зазначимо, що земельна ділянка розташована неподалік від пологового відділення 3-ої міської лікарні та поруч з Краківським ринком.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» створили два місяці тому – у грудні 2018 року. Зареєстроване воно саме за адресою майбутнього будівництва – на вул. Раппопорта, 6.

Керівником компанії є сам Григорій Козловський, а власницею – його дружина, Юлія Козловська (Думанська).

Поруч за адресою вул. Раппапорта, 8 розташоване пологове відділення 3-ї комунальної поліклініки Львова.

Нагадаємо, що в грудні 2018 року ТзОВ “Львівмедікалцентр”, власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн. Відтак вартість квадратного метра склала 16,8 тис. доларів США, що стало абсолютним рекордом для Львова.

Share.