Koзлoвcький oбpaний дeпyтaтoм Львiвcькoї oблacнoї paди вiд «ЄC»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий бізнесмен, найбагатший депутат ЛМР Григорій Козловський отримав право стати депутатом Львівської обласної ради. Про це свідчать дані 99,9% протоколів з підсумками голосування, які ZAXID.NET отримав в обласній ТВК.

Григорій Козловський балотувався у загальному списку «Європейської солідарності» до Львівської облради під №39, але в окрузі №5 (Личаківський, Сихівський та Франківський райони Львова, Винники, Лисиничі, Підбірці) він йшов на вибори під №2 і набрав необхідну квоту голосів для проходження до Львівської облради. Першим номером у цьому окрузі йшов мер Винників Володимир Квурт, який теж пройшов до обласної ради.

49-річний Григорій Козловський наразі є чинним депутатом Львівської міськради від «Європейської солідарності». Він є співвасником «Львівської тютюнової фабрики», власником Grand Hotel, низки будівельних фірм та ресторанів у центрі Львова, а також футбольного клубу «Рух».

Торік Козловський розпочав будівництво масштабного спортивно-відпочинкового комплексу навколо Винниківського озера біля Львова. Будівництво викликало протести частини місцевих жителів, вони намагалися блокувати вирубку лісу на місці будівництва.

Львівська обласна ТВК наразі не оголосила офіційні результати виборів до Львівської облради. Попередньо відомо, що найбільшу фракцію матиме партія «Європейська солідарність» – 28 депутатів.