Вівторок, 27 Вересня

Кожна 10-та пляшка соку в світі зроблена з українських фруктів та ягід

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Минулого року з фруктів та ягід, перероблених на заводах компанії T.B. Fruit, була зроблена кожна 10-та пляшка соку в світі та кожна 4-та пляшка яблучного соку в США. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нагадаємо, засновником та власником Групи є львів’янин Тарас Барщовський, а штаб-квартира компанії та одне з великих виробництв знаходиться в Городку на Львівщині.

Вже котрий рік поспіль компанія T.B. Fruit займає третю лідерську сходинку в рейтингу найбільших виробників концентрованих соків в Європі.

Мова йде про Групу компаній T.B. Fruit, до складу якої входять сім заводів з переробки фруктів та овочів, чотири з яких знаходяться в Україні (інші в Польщі та Молдові). В червні компанія розпочала будівництво найбільшого у Європі заводу по переробки фруктів і ягід потужністю 330 тис. тонн в рік в місті Бжостовец (Польща).

Українському споживачу Компанія відома соками прямого віджиму ТМ “Galicia”, а світ знає T.B. Fruit як потужного виробника концентрованих натуральних соків.

Загальна потужність переробних заводів T.B. Fruit становить 1 млн тонн фруктів, овочів та ягід, це відповідно майже 150 тис. тонн концентрованого соку щороку.

З української сировини виготовляються сотні торгових марок соків у світі. Концентровані соки виробництва T.B. Fruit постачаються глобальним лідерам, таким як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini. В Україні з концентрованого соку T.B. Fruit виготовляють соки для таких відомих українських брендів як: Sandora, “Садочок”, “Сандорик”, Rich, “Живчик” та ін.

Засновник і власник T.B. Fruit Тарас Барщовський повідомив, що на початок 2020 року географія експорту продукції Компанії (близько 90%) налічує 40 країн світу, серед яких є важкодоступні для українського виробника ринки США, Європи, Японії, Ізраїлю (ці країни дуже прискіпливо ставляться до якості сировини, що надходить до них).

Окрім 7 заводів з переробки фруктів та овочів компаніє належить також транспортно-логістичний, інжиніринговий та деревообробний бізнес. В залежності від сезону на підприємствах T.B. Fruit працює 2,5-3,5 тис. чоловік.

T.B. Fruit є одним з найбільших платників податків у Львівській області. Група компаній T.B. Fruit в Україні за результатами 2019 року перерахувала до бюджетів всіх рівнів 172 млн грн податків, що на 63 млн грн більше, ніж за такий же період 2018 року.

Share.