Неділя, 25 Лютого

Козаки навколо світу: зняли продовження легендарного українського мультфільму

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Державна студія “Українська студія анімаційних фільмів” зняла три нових короткометражних мультфільми про легендарних козаків.


Про це повідомили в прес-службі Держкіно, передає ВСВІТІ.

“У новому анімаційному серіалі легендарні козаки – Тур, Грай та Око – подорожують по різних куточках світу. Зокрема, в нових серіях козаки відвідують Австралію, Індію та Америку, відкриваючи для глядачів культурні та знакові особливості цих країн. Козаки роблять це, як завжди, дотепно і з гумором. Потрапляючи в різні пригоди Тур, Грай та Око придумують загальновідомі символи саме цих країн”, – сказано в повідомленні.

Одним з елементів звукового супроводу мультфільму є пісня “Їхав козак містом” у виконанні групи “КOZAK SYSTEM”.

“Нам дуже приємно, що чудовий анімаційний фільм про козаків родом ще з мого дитинства отримав нове життя і продовження у сучасній Україні, а ми з козаками маємо до цього безпосереднє відношення, написавши саундтрек”, – прокоментував співпрацю фронтмен групи Іван Леньо.

Проект анімаційного серіалу “Козаки. Навколо світу” став переможцем 4-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну підтримку в розмірі 3 млн 157 тис. грн, що становить 55,5% від загальної вартості виробництва.

Зазначимо, що в цьому році легендарним козакам виповнилося 50 років. Вперше анімаційні герої козаки – Тур, Грай та Око – з’явилися на екранах у 1967 році. Їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії “Київнаукфільм”. Едуард Кирич і зараз працював над новим анімаційним серіалом разом із режисером Мариною Ведмідь. Продюсерами серіалу є Едуард Ахрамовіч та Дмитро Лісенбарт, виконавчим продюсером – Євген Татарінов.