Вівторок, 28 Травня

Косметика для волосся: базовий набір засобів

Волосся потребує особливого догляду. Стан локонів та шкіри голови залежить від безлічі факторів, таких як харчування, наявність шкідливих звичок, різноманітні патології. Однак серед них одним із найважливіших є правильний догляд. У цій статті розглянемо, які косметичні засоби для волосся варто мати кожному.

Види косметики для волосся

Відвідуючи магазин професійної косметики, можна розгубитися в різноманітті засобів для волосся. Всі вони мають свої особливості та підходять для різних випадків:

  1. Шампунь — очищає шкіру голови та волосся від шкірного сала, забруднень. Вибирати засіб варто з урахуванням жирності, структури та довжини волосся.
  2. Бальзам та кондиціонер — ці товари полегшують розчісування та захищають від негативного впливу різноманітних зовнішніх чинників.
  3. Маска — містить компоненти, які живлять та відновлюють волосся. Залежно від ефекту товари бувають для посічених кінчиків, стимуляції росту та запобігання випадінню.
  4. Стайлінгові засоби — така косметика захищає волосся від UV-випромінювання та незначного механічного впливу. Щоб надати локонам об’єм та легку фіксацію, варто використовувати пінки та муси. Якщо треба надійніше зміцнити зачіску, тоді необхідно придбати лак.
  5. Незмивні засоби — спреї, креми, сироватки та флюїди, які не потрібно змивати після очищення шевелюри. Завдяки цьому товари мають пролонговану дію та ефективніше зволожують, розгладжують та живлять локони.

Такий великий вибір дозволяє ретельно доглядати за пасмами та підтримувати їхній здоровий і красивий вигляд.

Особливості вибору косметичного засобу для волосся

Щоб підібрати відповідну косметику для догляду за локонами, необхідно враховувати такі фактори:

  • тип волосся — це важливо, адже кожен товар призначений для окремого типу локонів;
  • склад засобу — кожна косметика має свої властивості, які залежать від складу (особливо важливо його перевірити за схильності до алергії);
  • власні потреби — для зменшення пошкоджень волосся варто віддавати перевагу продуктам із кератином або протеїнами, а якщо потрібен засіб для захисту від лупи, тоді необхідно використовувати косметику із селеном або цинком.

Щоб підібрати відповідну косметику, потрібно проконсультуватися зі спеціалістом. Ознайомитися з асортиментом та отримати кваліфіковану допомогу щодо вибору можна на сайті компанії A.S. Laboratory.