Вівторок, 5 Березня

Короткометражний фільм “Порядна львівська пані” отримав нагороду в Італії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Короткометражний фільм Наталі Пасеницької “Порядна львівська пані” отримав нагороду кінофестивалю в Італії. Про це повідомляє ДержКіно України.

“Ще в червні в онлайн-форматі відбувся 6-й The Gulf of Naples Independent Film Festival (Неаполь, Італія), де ігровий короткометражний фільм Наталі Пасеницької “Порядна львівська пані” отримав нагороду за найкращий акторський склад.”, – йдеться в повідомленні.

«Порядна львівська пані» – це короткометражна еротична комедія за мотивами однойменної книги відомої української письменниці Люби Клименко.

Фільм знімали у Львові на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперніка, в Обласній клінічній лікарні тощо.

За сюжетом, сучасна інтелігентна жінка Пенелопа живе у Львові й працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і нестерпно нудно. Втім, одного дня все змінюється – до архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

Режисерка фільму – Наталя Пасеницька. Авторка сценарію – Марина Меднікова. Головні ролі у стрічці виконали актори Анастасія Карпенко та Володимир Губанов. Фільм знімали на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперника, в Обласній клінічній лікарні тощо. А от Львівський університет відмовив знімальній групі у проханні використати його приміщення.

Кінопроєкт режисерки Наталі Пасеницької “Порядна львівська пані” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію стрічки є Марина Меднікова, продюсером – Юрій Мінзянов/Yura Minzianoff, кінокомпанія “КРІСТІ ФІЛЬМ”.

Зазначимо, кінопроект «Порядна львівська пані» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав повну (100%) фінансову підтримку, що складає 995 тис. грн. Це перший проект компанії «Крісті Фільм», створений спільно з Держкіно.