Вівторок, 9 Серпня

Концерн «Електрон» підписав контракт на виготовлення 50 тролейбусів для Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Концерн «Електрон» став переможцем міжнародного тендеру, проведеного згідно процедур Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на виготовлення 50 тролейбусів для Львова, інформує Zaxid.net

Угода передбачає реалізацію проекту щодо оновлення громадського тролейбусного транспорту та реконструкцію двох депо: трамвайного, яке розташоване на вул. Промисловій, і тролейбусного, що на вул. Тролейбусній. Сума контракту – майже 11 млн. євро. Проект фінансується ЄБРР.

18 лютого було підписано угоду з ЛКП «Львівелектротранс» про виготовлення та постачання 50 нових низькопідлогових тролейбусів марки «Електрон». Виробник поставить Львову 12-ти метрові тролейбуси з кондиціонуванням салону, USB зарядками та покращеною системою GPS- відстежування.

Тролейбуси постачатимуть поетапно. Перші мають надійти за півроку після першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів.

Перший аванс з цієї суми «Електронтранс» очікує всередині березня.

“Після цього запустимо процес. Хочу сказати, що кузови тролейбусів ми виготовлятимемо з нержавіючих матеріалів, тому протягом тривалого часу вони матимуть презентабельний вигляд. Всередині вмонтують зарядки для мобільних телефонів та мережу вай-фай і так званий набір статистики, який буде показувати, наприклад, скільки людей перебуває в машині”, – розповів генеральний директор ТОВ «СП «Електронтранс» Василь Пецух.

Кузови майбутніх тролейбусів на ТОВ «СП «Електронтранс» завезуть орієнтовно у травні, а вулицями Львова транспорт почне курсувати приблизно у жовтні-листопаді.

“Сьогодні у нас немає іншого шляху, як звільняти вузькі проїжджі частини від автомобілів. Тому мусимо поліпшувати громадський транспорт. Як ви знаєте, до 2020 року передбачено оновити 70% рухомого складу Львова і 50 тролейбусів дозволять досягти цю мету”, – пояснив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Як зазначив президент концерну «Електрон» Юрій Бубес, це вже не перший міжнародний контракт, укладений з цією європейською фінансовою інституцією і висловив впевненість, що він так само буде вчасно і в повному обсязі виконаний, як і попередні. Президент концерну підкреслив, що Львів займає першість серед всіх міст України з оновлення пасажирського транспорту і подякував працівникам Львівської міської ради, депутатському корпусу міста за підтримку, що сприятиме в нарощуванні виробничих потужностей національного виробника.

Нагадаємо, що за останні за останні п’ять років концерн «Електрон» тільки для Львова виготовив 135 одиниць транспорту – 115 автобусів, які вже давно курсують містом, 10 тролейбусів, 9 низькопідлогових трамваїв (сім з них за кошти ЄБРР спеціально для Сихівської лінії) і перший в Україні електробус.

До слова, на реконструкцію двох депо – трамвайного (вул. Промислова) і тролейбусного (вул. Тролейбусна) – передбачено ще 6,5 млн євро в межах відповідного контракту. Ці гроші скерують на оновлення цехів, мийок та приміщень шиномонтажу.

До слова, у планах міста – закупівля ще 100 нових автобусів, 10 трамваїв. Також тривають переговори щодо закупівлі електробусів.

Share.