П’ятниця, 24 Травня

Контрнаступ України буде дуже потужним – генерал США

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Американський генерал, колишній директор ЦРУ Девід Петреус переконаний, що український контрнаступ буде дуже потужним, а Сили оборони України під час нього “досягнуть загальновійськового ефекту”, пише The Guardian.

“Я думаю, що контрнаступ (України – ред.) буде дуже потужним. Я припускаю, що вони досягнуть загальновійськового ефекту, тобто вони успішно проводитимуть загальновійськові операції.

За його словами, Україна має у своєму розпорядженні інженерні війська, що проривають загородження і розміновують мінні поля, протиповітряну оборону, яка захищає їх від російських літаків, потужну броню від протитанкових ракет, засоби радіоелектронної боротьби, що глушать радіомережі росіян, а також артилерію і міномети.

Все це, на думку Петреуса, призведе до того, що контрнаступ буде стрімким, його кульмінація може настати вже через 72-96 годин після початку, і росія понесе масштабні втрати.

“У вас є наступальні підрозділи, які проштовхнуться прямо вперед, будуть використовувати прогрес і підтримувати імпульс, і я думаю, що це може змусити всю російську оборону в цьому районі рухатися, тоді я думаю, що у вас будуть інші можливості, які також відкриються на флангах”.

Генерал додав, що українські захисники “мають намір звільнити свою країну”.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що станом на зараз Україна вже готова до контрнаступу.