Вівторок, 27 Лютого

Комплекс “Термальні води Косино”, куди приходили з ТЦК, заявили про викрадення людей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Комплекс на Закарпатті написав заяву в поліцію, СБУ, ДБР за статтями перевищення службових повноважень, нанесення тілесних ушкоджень та викрадення людей після того, як туди приходили працівники ТЦК, повідомили у комплексі “Термальні води Косино”.

Зазначається, що подія сталася 7 грудня о 12:30. За даними комплексу, “декілька десятків невідомих осіб у балаклавах та у військовій формі з автоматами, увірвались на територію”.

Уточняється, що люди не показали жодних документів.

Власники “Термальних вод” наголошують, що на той час у комплексі чоловіків було не більше 20% від усіх присутніх.

“Погрожуючи автоматами жінкам – працівницям комплексу, без жодних документів увірвались на приватну територію.

Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку.

У відповідь на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення та відповідні документи до нього було застосовано фізичну силу.

Організовував цю акцію, та був особисто присутній очільник Закарпатського ОТЦК Савчук Андрій та очільник Ужгородського РТЦК Тищук Ігор, який наніс тілесні ушкодження адвокату комплексу, і відібрав мобільний телефон коли він здійснював відеофіксацію цього беззаконня.

По даним фактам було подано відповідні заяви до органів внутрішніх справ. Всі вищевказані дії підтверджуються фото і відео матеріалами…

Жодних повісток, так званим “Мажорам”, на яких сьогодні оголошено полювання, вручено не було, оскільки і самих “Мажорів” не було, а лише перелякані жінки, діти та особи похилого віку, що проходили оздоровлення в комплексі.

При цьому, без жодних пояснень та без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників Комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку”.

За фактами вищевказаних діянь відповідні заяви та докази було скеровано в поліцію, СБУ, ДБР та зареєстровано кримінальні провадження в Єдиному державному реєстрі кримінальних правопорушень за статтями перевищення службових повноважень, нанесення тілесних ушкоджень та викрадення людей.

У коментарі hromadske речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко розповіла, що працівники ТЦК затримали двох чоловіків «у ході мобілізаційних заходів», оскільки вони «порушили вимоги законодавства про перебування на військовому обліку» під час воєнного стану.

За її словами, після цього військовозобов’язані пройшли військово-лікарську комісію — їх визнали придатними до військової служби, однак вони відмовились від призову.

Зі свого боку, службовці ТЦК скерували щодо двох чоловіків відомості у правоохоронні органи за ухилення від проходження військової служби.