Компанія Intellias відкрила інноваційну IT-лабораторію для студентів ЛНУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія Intellias відкрила науково-практичну лабораторію IntelliMapLab у Львівському національному університеті ім. І. Франка, де студентів навчатимуть створювати карти для навігаційних систем автомобілів.

Лабораторію створили на базі однієї з університетських аудиторій. Вона обладнана сучасною технікою та передбачає 25 робочих місць.

Лабораторію відвідуватимуть студенти технічних спеціальностей, які є учасниками спільної освітньої програми Intellias та ЛНУ. Там вони отримають теоретичні знання та практичний досвід зі створення карти у форматі NDS (Navigation Data Standard) для навігаційних систем.

Навчальна програма складається з двох частин: Training lab та Product lab. Теоретична триватиме два місяці. Вона передбачає лекції від експертів Intellias.

Протягом практичної частини Product lab студенти під менторством спеціалістів компанії виконуватимуть технічні завдання, працюючи над реальним проєктом в agile-командах.

“Наші інженери розробляють програмне забезпечення, яке використовується в понад 179 млн автомобілів по всьому світу. Учасники курсу отримають не лише унікальні знання: найкращі з них матимуть можливість продовжити свій кар’єрний шлях в Intellias”, – розповів В’ячеслав Слєпцов, Senior Delivery Director в Intellias.