П’ятниця, 30 Вересня

Компанія «Епіцентр К» передала львівським медикам тисячі засобі захисту

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Медичні заклади у Львові отримали чергову допомогу від благодійників в умовах пандемії к-вірусу. Тепер їм передали засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Це є маски, захисні костюми та окуляри. Благодійну допомогу передала компанія «Епіцентр К».

Медпрацівники отримали 50 тисяч медичних масок, 1,5 тисячі захисних комбінезонів та тисяча захисних окулярів. Їх, залежно від потреби, розподілять по всіх медичних закладах міста.

«Ми надзвичайно вдячні за таку допомогу для захисту наших працівників. Треба розуміти, що в умовах карантинних обмежень ми будемо жити півтора-два роки. Тому ці речі, які нам сьогодні привезли, — маски, комбінезони, окуляри, будуть потрібні завжди. Це високого класу окуляри, костюми різних розмірів, маски», — розповів Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Львова.

Фото: https://city-adm.lviv.ua

За його словами, бюджет міста також постійно забезпечую медзаклади необхідним, але коштів на все недостатньо, тому в цьому допомагають благодійники.

«Цього року на закупівлю засобів захисту для медичних працівників із резервного фонду міського бюджету скеровано 15,6 млн грн. Але ці засоби теж використовуються, тому для всіх медичних закладів дуже важливою є підтримка активістів, волонтерів, соціально-відповідального бізнесу.

Також буває, що пацієнти поступають без масок, і їм теж потрібно цю маску дати, і ми даємо — і в поліклініці, і в стаціонарі, щоб не поширювати інфекції. Приємно, що компанія «Епіцентр» не залишила без уваги львівські медичні заклади і надала вагому допомогу», — зазначив Володимир Зуб.

Share.