Неділя, 16 Червня

Компанії, пов’язаній з «Інтергал Буд», погодили купівлю Львівського ювелірного заводу за 185 млн гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТзОВ «Джі Ді Сі Україна» на купівлю пакету акцій розміром 100% статутного капіталу Акціонерного товариства «Львівський ювелірний завод». Про це повідомляє Твоє Місто.

Згідно з інформацією із Prozorro.Продажі, початкова ціна продажу заводу становила 144 млн 282 тис. гривень, проте ТзОВ «Джі Ді Сі Україна» виявилось єдиним учасником аукціону і запропонувало 185 млн 398 тис. гривень. Таким чином компанія автоматично перемогла на торгах. Замовником продажу є регіональне відділення Фонду держмайна України.

У січні 2020 року у Розрахунковій палаті України повідомили, що Державне підприємство «Львівський державний ювелірний завод» може стати банкрутом. За висновками Розрахункової палати, ювелірний завод має нестійке фінансове становище через скорочення оборотності активів, зменшення прибутковості та неспроможності відтворити й розширити виробництво. Тоді ж Рахункова палата рекомендувала Кабінету Міністрів вирішити питання про подальше функціонування підприємства, серед пропозицій – передати у приватизацію.

Львівський державний ювелірний завод заснували у 1944 році. Наразі це єдиний великий державний завод, що виробляє прикраси.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Джі Ді Сі Україна» зареєстровано у Києві та займається наданням в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Кінцевим бенефіціаром є киянин Павло Зварич. Також йому належать ТзОВ «Перспектива Резиденція», що займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, та ТзОВ «Смарт Хаус Інвест Компанія», що спеціалізується на купівлі та продажу власного нерухомого майна.

Зазначимо, що засновником ТзОВ «Джі Ді Сі Україна» є ТзОВ «Смарт Хаус Інвест», яке в свою чергу заснував киянин Павло Зварич та КУА «Крістал Ессет Менеджмент» за рахунок та в інтересах фонду «Інтергалбудінвест». Таким чином компанія пов’язана з групою «Інтергал-Буд». Ключовою особою у цій девелоперська і будівельна групі є екснардеп Володимир Зубик, який за даними Руху «Чесно» 8 разів фігурував у журналістських розслідуваннях, зокрема його пов’язують з владними зловживаннями, махінаціями з природними ресурсами та шахрайськими аферами.