Понеділок, 20 Травня

Українські коміки показали як Богдан Хмельницький їздив на підписання «формули Штайнмаєра»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Актори відомого українського скетч-проєкту “Наші без Раші” продовжують радувати нас новими серіями свого шоу. У новій серії хлопці показали, що би було, якби замість Леоніда Кучми на підписання “формули Штайнмаєра” поїхав Богдан Хмельницький.

Відеоролик коміків з’явився у соцмережах у п’ятницю, 7 лютого.

“Шо таке – той нормандський формат?”,  – запитує Хмельницький.

Його радник відповідає: “Майже анєкдот. Уявіть собі. Франція, Єлисейські Поля. Збираються повечеряти  Путін, Зеленський, німець і француз. Під час вечері Путін як дав газу! А всі на нього “Ууу-ууу!”. А він каже “То не я, то все “ЛНР/ДНР”.

Богдан запитує: “А француз що?” – Готові нюхати, якщо будуть хороші умови, жартівливо відповідає радник.

Далі переговорник від Росії пропонує підписати формулу Штайнмаєра та відвести війська, після чого провести вибори на окупованій частині Донбасу та надати територіям особливий статус.

Богдан Хмельницький обурився та відповів:

“Чоловіче, якщо я правильно тебе зрозумів. У мене є подвір’я, на яке заліз сусід, зламав паркан, заліз в курник, вкрав яйце, видоїв мою корову до сметани, свою худобу загнав на моє подвір’я, дав їм проносне, худоба обісралась, все подвір’я лайна і ти кажеш – прибирай?! А нахлів піти не хочете?”

Повністю цю зустріч можете переглянути у відео нижче.

У команді “Наші без Раші” – львів’яни, тернополяни і буковинець із Чернівців.

Україномовний контент на Youtube наразі є раритетом. А якісний україномовний контент на Youtube взагалі є міфом.

“Народилася ідея, донести, що українці – це круто!”, кажуть автори проєкту.

Як хлопці описують, що таке Наші без Раші

Це країна, в якій НАШІ на питання: «Як справи ?» відповідають «Чудово», а не традиційне «Аби не Гірше». В НАШИХ містах щодня відкриваються інноваційні «стартапи», а не кіоски з цигарками. НАШІ впершу чергу дивляться на те, що відбувається в них вдома, а не в сусідів. І найголовніше — НАШІ впевнені, що в них все буде добре, адже НАШІ БЕЗ РАШІ.